ÇEYREK ASIRLIK EĞİTİM COŞKUSUÇEYREK ASIRLIK EĞİTİM COŞKUSU
1996 yılında millî ve manevi değerlerine bağlı, geleceğin iyi ve başarılı insanlarını yetiştirmek üzere bir grup eğitim gönüllüsünün çabalarıyla kurulduk. Bugüne kadar yetiştirdiğimiz on binlerce öğrencimiz, birlikte çalıştığımız binlerce öğretmenimiz ile ülkemizin en güzide eğitim kurumlarından biri hâline geldik. Çeyrek asırdır Türkiye’nin eğitim süreçlerine katkı sunmaktan dolayı çok gururluyuz, mutluyuz. 
25. Birikimli Yıllar programımızı 8 Şubat Cumartesi günü yönetici, öğretmen ve tüm çalışanlarımızla Sancaktepe Kampüsümüzde bir araya gelerek gerçekleştirdik. 
Birikimli Yıllar programımız II. Genel Kurul ve Zümre çalışmaları ile başladı. Açılış konuşmalarını yapmak üzere kürsüye gelen Birikim Okulları Genel Müdürümüz Dr. M. Halit KORKUSUZ: “Öğrencilerimiz, çocuklarımız geleceğimizin teminatı olarak bizlere emanet. Onların akademik, sosyal ve manevi gelişimlerine katkı sunmak, onları yarınlara hazırlamak, gerek Birikim Okullarımızın gerek ülke olarak hepimizin borcudur.” dedi. Genel Müdürümüz konuşmalarını herkesi sevgi ve muhabbetle selamlayarak tamamladı. Sonrasında kürsüye gelen Eğitim Müdürümüz Salih EREN eğitim ve zümre çalışmalarını içeren dönem raporunu sundu. 
Genel kurul çalışmalarının ardından Birikim Okullarında 5, 10, 15, 20 ve 25. yılını tamamlayanlara emek ve katkılarından dolayı plaketleri takdim edildi. Çalışanlarımız, Birikim ailesinin bir üyesi olmanın mutluluğuyla salondan ayrıldılar.


RESİM GALERİSİ

Etiketler:  2. dönem genel zümre toplantısı

HABERLER

NEREDE

ADRES

Fener Mahallesi, Falez Cd. No:7, 07160 Muratpaşa/Antalya

İLETİŞİM

antalyabilgi@birikimhayat.com

TEL : 0 (242) 323 33 40

FAX :

444 80 99

Yemek Listesi

ANTALYA BIRIKIM KOLEJI YEMEK MENÜSÜ

Aylık yemek menüsünü görüntüleyebilirsiniz

Etkinliklerimiz

HAKKIMIZDA

Birikim Okulları 1996 yılında bir grup gönüllü girişimci tarafından kurulmuştur. Aynı yıl bir ilköğretim okulu ve bir dersane eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. Bugün 40 Okul, 17 Kampüs ile eğitim öğretim alanında hizmet vermeye, çocuklarımızın geleceklerini aydınlatmaya devam etmektedir.

              

GALERİ